Проект: Вшанування пам’яті Героїв «Небесної сотні»

Клуб Закарпатської культури ГО «Клуб Закарпатської Культури у м.Києві»
Адреса: 03022, Україна, м. Київ,
вул. Васильківська, 32,
www.zakarpattsi.org.ua
www.facebook.com/zakarpatsi
E-mail: zakarpattsi@gmail.com
Тел.: +38 044 332 36 34, +38 050 718 58 53

Проект: Вшанування пам’яті Героїв «Небесної сотні»
(до річниці розстрілів 18-20 лютого 2014 р.)
Автори проекту: Микола Бідзіля, Іван Магей, Йосип Йосипчук,.
Керівник проекту: Йосипчук Йосип Йосипович
Юридична адреса організації: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 32
Тел.: +38 093 617 88 03, +38 067 835 05 23
Електронна пошта: zakarpattsi@gmail.com

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Дата реєстрації: серпня 2016 року
Тривалість проекту: щорічно
Місце проведення: Національний музей народної архітектури та побуту України, експозиція «Карпати», церква Покрови пресвятої Богородиці (біля пам’ятного Хреста, встановленого на честь Героїв «Небесної сотні» і «АТО», що загинули за незалежну Україну)
Тема проекту – День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року «з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України» (Указ Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015)
Актуальність проекту – Маючи величезний інформаційний вплив з боку Росії, український медіапростір не в змозі самотужки протистояти інформаційним атакам, що мають на меті дискредитацію української держави, культури, історії і, у тому числі, подій Революції Гідності 2013-14 рр. Існуючи в умовах інформаційної війни, важливо пам’ятати про події новітньої української історії, вшановувати полеглих у боротьбі за українську незалежність, берегти національну пам’ять
Діяльність в межах проекту – зустрічі з учасниками Революції Гідності, вшанування пам’яті загиблих (у т.ч. поминальні заходи), популяризація серед населення інформаційних матеріалів, що стосуються подій 2013-14 рр.
Очікувані результати проекту – збереження пам’яті про події Революції Гідності, підтримка учасників, утвердження важливості подій 2013-14 рр.
Матеріальний ресурс: Меценати.
Партнерські організації, що братимуть участь у реалізації проекту
Національний Музей народної архітектури та побуту України в селищі Пирогів!

Назва проекту: Вшанування пам’яті Героїв «Небесної сотні»

Мета проекту – щорічно проводити заходи із вшанування пам’яті Героїв «Небесної сотні» і «АТО», що загинули за незалежну Україну.

Цільова аудиторія проекту – учасники Революції Гідності, військові, родини загиблих на Майдані та активні громадяни.

Очікувані результати проекту для Закарпатського Штабу революції гідності у Києві – збереження пам’яті про події Революції Гідності, підтримка учасників, утвердження важливості подій 2013-14 рр. www.facebook.com/eszuk/

Керівник заходу
Начальник патруля майдану «Революції Гідності»
Й.Й. Йосипчук

З повагою,
Голова “Закарпатського Клубу”
Іван Магей
#zakarpattsi

Поділись з друзями:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •