Структура товариства

  1. Рада товариства:
    • Аржевітін Станіслав Михайлович
    • Биркович Тетяна Іванівна
    • Бідзіля Микола Іванович
    • Богач Василь Іванович
    • Вавілова Дар’я Петрівна
    • Габорець Юрій Юрійович
    • Даниленко Анатолій Григорович
    • Добоні Мар’яна Іванівна
    • Дубровка Федір Федорович
    • Дурдинець Василь Васильович
    • Зеленчук Михайло Михайлович
    • Кіш Юрій Іванович
    • Климпуш Мирослав Дмитрович
    • Климпуш Орест Дмитрович
    • Лазоришинець Василь Васильович
    • Лутак Юрій Михайлович
    • Мага Петро Петрович
    • Мандула Роман Михайлович
    • Маркуш Марія Андріївна
    • Микулін Віктор Петрович
    • Нетяженко Василь Захарович
    • Олечко Тарас Миколайович
    • Олійник Олег Романович
    • Пристая Олексій Дмитрович
    • Пісна Марія Василівна
    • Роглєв Христо Йосипович
    • Руснак Іван Степанович
    • Рябець Михайло Михайлович
    • Свида Іван Юрійович
    • Симканич Василь Степанович
    • Смоланко Іван Іванович
    • Сятиня Михайло Лукич
    • Тимкович Василь Юрійович
    • Товт Михайло Михайлович
    • Чейпеш Ігор Володимирович
    • Швець Віктор Олександрович
    • Шиндра Євген Васильович
  2. Голови секцій:
    • Жіноча секція – Пісна М. В.
    • Інформаційна секція – Добоні М. І.
    • Культурологічна секція – Аржевітін С. М.
    • Медична секція – Смоланко І. І.
    • Молодіжна секція – Шиндра Є. В.
    • Наукова секція – Нетяженко В. З.
    • Організаційно-методична секція – Вавілова Д. П.
    • Секція із зв’язків з органами державної влади та місцевого самоврядування – Рябець М. М.
    • Секція із зв’язків з підприємцями – Чейпеш І. В.
    • Секція туризму та рекреації – Роглєв Х. Й.
    • Юридична секція – Биркович Т. І.

Президент Лазоришинець В.В.
Перший заступник Климпуш О.В
заступники Микулін В.П. Богач В.І.

Поділись з друзями:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *